Hakkımızda

1985 yılında Zeki Teknik olarak kurulan firmamız Isıtma, Soğutma ve Mekanik tesisat alanlarında 2015 yılına kadar aynı isimle faaliyet göstermiştir. 2015 yılında MRC SOĞUTMA olarak isim değişikliği yapıp deneyimli uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini hedef almıştır.


MRC Soğutma ismi ile yola çıktığımızdan beri gerekli altyapımızla 36 yıllık bilgi birikimiz ile hep daha iyisini müşterilerimize sunarak, soğutma sektöründe yeni bir soluk getirerek rakiplerimizden hep bir adım önem çıkmayı amaçlıyoruz. Bu zamana kadar Türkiye’nin dört bir yanına gerek makine satışı gerek verdiğimiz servis hizmetlerimiz ile Dünya’ya açılarak da ismimizi duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. En büyük farkımız sizleri dinlemek ve istekleriniz doğrultusunda makine parkurlarınıza yardımcı ısıtma ve soğutma sistemlerimizi doğru bir mühendislik ile sistemlerinize entegre etmektir.


MRC Soğutma olarak bizler, sizlerin istekleri doğrultusunda ürettiğimiz soğutma ve ısıtma makinelerimiz ile bizlerin sizlerden tek temennisi olarak ‘İyiki MRC Soğutma ile çalışıyorum’ demenizdir.